Obrazy

Wykonujemy obrazy na różnych podłożach, m. in. na płótnie, pcv, papierze foto.

Proponujemy Państwu wydruk zarówno z Waszych zdjęć, jak i z bazy ponad 24 milionów fotografii - tutaj możesz odnaleźć interesujące Cię zdjęcie.

Obrazy na różnych podłożach

Mamy dla Was do dyspozycji kilka rodzajów materiałów:

  • canvas – bawełniane podłoże imitujące płótno malarskie, które świetnie nadaje się do wykonania wszelkiego rodzaju obrazów naciąganych na krosno (ramę). Nasze obrazy są zawsze dodatkowo zabezpieczane warstwą werniksu, który oprócz ochrony nadaję zdjęciu niesamowitego nasycenia kolorów oraz połysk.

    Zadrukowane krawędzie obrazu powodują, że dekoracja idealnie nadaje się do bezpośredniego powieszenia na ścianę.

  • PCV – wydruki aplikowane na 4mm lekkim PCV dodatkowo zabezpieczone folią przed wycieraniem (rodzaj laminatu do wyboru przez klienta: może być błyszczący bądź matowy). Obrazy można przyklejać bezpośrednio do ściany lub zawiesić na niej. Można je również oprawić w stylowe ramy.

 

Obrazy są bardzo popularnym i lubianym elementem dekoracyjnym zarówno do domu jak i do firm bądź instytucji. Są też bardzo praktycznym nośnikiem reklamy. Wydruk można zrealizować z naszej bazy ponad 24 milionów zdjęć. Możemy również wydrukować obraz będący Państwa pamiątką z wakacji lub innego ważnego wydarzenia. Tutaj możesz sprawdzić możliwość wydruku z własnego zdjęcia.

 

W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju obrazy łączone: tryptyki, pentatyki lub w dowolnej innej konfiguracji. Ich układ jest uzależniony jedynie od Waszej fantazji.

 

W zależności od wielkości wydruku obraz wysyłany jest w 2 opcjach:

  • jeśli obraz jest w wielkości nie przekraczającej 100 cm x 70 cm wysyłany jest w całości, naciągnięty na ramę,

  • jeśli obraz jest większy aniżeli 100 cm x 70 cm wysyłany jest w postaci do samodzielnego naciągnięcia (osobno rozłożona ramka i osobno płótno),

  • maksymalny wymmiar obrazu na PCV nie może przekroczyć 150x70 cm.

 

Nasze wydruki zawsze są solidnie zapakowane. Płótno zawinięte jest w folię bąbelkową, chroniącą je przed uszkodzeniem. Dodatkowo całość zapakowana jest w tekturę i folię stretch. Zestawy do samodzielnego montażu przesyłamy w grubej, tekturowej tubie.

 

Zamówione wydruki wysyłamy do Państwa za pośrednictwem kuriera UPS lub DPD. Okres realizacji zamówienia to maksymalnie 5 dni roboczych od dnia jego złożenia.

Udostępnij tą informację swoim znajomym!