Naklejki

Oferujemy Państwu różne rodzaje wydruków na foliach samoprzylepnych. W zależności od miejsca i sposobu aplikacji wydruku dopbierane są różne rodzjae podłoża.

 

- Naklejka laminowana standard (90 zł/m2) - wydruk na folii samoprzylepnej przeznaczony do aplikacji na płaskich powierzchniach (np. laminowana płyta wiórowa, PVC, blacha). Jest to rozwiązanie stosowane zarówno jako nośnik reklamy jak również jako element dekoracyjny. Idealne rozwiązanie jako drzwi w szafie przesuwnej. Maksymalna szerokość jednego elementu to 130 cm. Wydruk jest pokryty dodatkową warstwą laminatu ochronnego, który pozwala na bezpieczne zmywanie dekoracji, zabezpieczając ją przez ścieraniem wzoru. Na życzenie Klienta możemy zastosować laminat błyszczący lub matowy.

 

- Naklejka premium (100 zł/m2) - jest to wydruk na najwyższej jakości folii umożliwiającej wielokrotną aplikację na różnych podłożach. Dzięki zastosowanej technologii wydruk może być przenoszony np. z drzwi szafy na ścianę pokrytą farbą emulsyjną. Maksymalna szerokość jednego elementu to 130 cm. Wydruk nie jest laminowany.

 

- Naklejka pod szkło (150 zł/m2) - wydruk na folii z grafiką umieszczoną od strony kleju. Jest to rozwiązanie dedykowane do klejenia na bezbarwnych nośnikach (np. szkło, pleksa). Wydruk ten stanowi idealne rozwiązanie w produkcji, bardzo modnych ostatnio, szklanych paneli dekoracyjnych, które są instalowane pomiędzy szafkami kuchennymi. Idealnie sprawdza się również jako dekoracja drzwi w szafach przesuwnych oraz blatów stołów i ław. Maksymalna szerokość to 130 cm.

- Naklejka bezbarwna - witraż (150 zł/m2) - wydruk realizowany na folii bezbarwnej przeznaczony do bezbarwnych nośników (szkło, pleksa). Jest to idealne rozwiązanie dekoracyjne w miejscu, którym chcemy zachować całkowitą lub częściową przezierność szyby. W zależności od porządanego stopnia przezierności wydruk jest realizowany albo na całkowicie bezbarwnej folii, albo na folii imitującej szkło mrożone. Maksymalna szerokość jedengo elementu to 130 cm.

 

- Naklejka magnesowa (150 zł/m2) - wydruk na folii samoprzylepnej przyklejonej do podłoża magnetycznego. Jest to rozwiązanie idealne do dekoracji np kuchennych urządzeń AGD, typu lodówka lub zmywarka. Na życzenie Klienta wydruk może być błyszczący lub matowy. Maksymalna szerokość wydruku jednego elementu to 60 cm.

- Naklejki ścienne - kolorowe naklejki dla dzieci o różnorodnej teamtyce. Z dostępnymi wzorami naklejek możesz zapoznać się w naszym sklepie internetowym.

 

Jeśli już wiesz, która forma wydruku będzie najlepsza do Twojego mieszkania, pozostaje Ci jedynie wybór odpowiedniego zdjęcia z naszej bazy. Zapraszamy.