Fototapety

Fototapety to nasza specjalność.

 

Jako jedni z nielicznych realizujemy nasze wydruki w ekologicznej, bezwonnej i bardzo trwałej technologii wydruku lateksowego.

 

Wykonujemy fototapety na kilku różnych podłożach. W zależności od miejsca usytuowania tepety polecamy różne materiały...

 

Fototapety do kuchni i fototapety do łazienki powinny być wykonane z materiału nie mającego w sobie domieszek papieru. Polecamy wykonać takie fototapety z fizeliny dodatkowo zalaminowanej co pozwoli uodpornić dekorację na wpływ czynników zenętrznych takich jak wilgoć i zabrudzenia.

Fototapety do salonu i w inne miejsca można również wykonać na podłożu z papieru lateksowego. Gładki materiał, który świetnie nadaje się jako fototapety do salonu. Jego matowa powierzchnia wygląda wykwintnie i przykuwa wzrok.

 

 

Nasze fototapety możecie Państwo zamówić na kilka sposobów.

- Pierwszym z nich jest znalezienie odpowiedniego wzoru w zakładce gotowe produkty.

- Drugim sposobem jest wyszukanie odpowiedniego motywu spośród ponad 30 milionów zdjęć i skonfigurowanie wydruku według idywidualnych potrzeb.

- Trzecim sposobem jest wysłanie swojego zdjęcia wraz z parametrami wydruku (wymiary, materiał, efekty, np. sepia) na nasz adres e-mail.

 

Fototapety wykonujemy na dedykowanych do tego celu podłożach.

1. Lateks - jest to papier z dodatkiem lateksu. Gruby, mięsisty papier, gładki i śliski w dotyku o gramaturze 212 gr. Bardzo łatwy do położenia i świetnie wyglądający na dobrze przygotowanej ścianie

2. Fizelina gładka - fotatapeta winylowa na podkładzie z włókna fizelinowego o gładkiej powierzchni, charakteryzujący się dużą wytrzymałością i odpornością na wilgoć. Świetnie nadaje się do każdego rodzaju pomieszczeń.

3. Fizelina strukturalna - ziarno piasku - tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym o porowatej strukturze. Tapeta o dużej wytrzymałości na wilgoć. Odpowiednia zarówno do pomieszczeń suchych jak i wilgotnych.

 

Laminowanie wydruków:

Każdy z ww. materiałów możemy dodatkowo zabezpieczyć poprzez maszynowe naniesienie na wydruk warstwy laminatu. Najwyższej jakości laminaty stosowane przez nas w procesie produkcji pozwalają na przemywanie fototapety, zabezpieczają wydruk przed ścieraniem przez co znacząco wydłużają żywotność dekoracji. Polecamy zamawiać laminowane wydruki szczególnie jako fototapety do łazienki.

 

Fototapety do kuchni również są narażone na działanie wilgoci, przez co powinny być zalaminowane.

Fototapeta w łazienceFototapety w pokoju dziecięcym

Fototapety w salonieObrazy w salonie

Udostępnij tą informację swoim znajomym!